Skip to Content

Narin Ciltler ve Mükemmel Temizlik

Narin Ciltler ve Mükemmel Temizlik

1. Doğru ürün
Siz veya ailenizdeki biri deterjanlar yüzünden cilt problemi mi yaşadı? Cilt tahrişlerine karşı riskleri hassas deterjanlar ve yumuşatıcılar kullanarak önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Persil, kıyafetleriniz için mükemmel temizlik ve bakım sağlarken aynı zamanda cildinize nazik davranan bir ürün geliştirdi. Persil Senstive. Bu ürün ECARF tarafından test edilmiş ve dematolojik olarak onaylanmıştır.

2. Dozaj miktarı
Ambalajın üzerindeki kullanım miktarını dikkate alınız.

3. Su döngüsü
Kıyafetlere yer açmak ve suyun daha fazla yere ulaşması için makinenizin kazanını tamamen doldurmayınız. Böylelikle kıyafetleriniz daha iyi durulanacaktır.

4. Doğru Durulama
Deterjan artıklarının düzgünce giderilmesi için durulama programının tamamen bitmesini bekleyiniz. Kısa program seçtiyseniz durulama kısmına dikkat etmeniz gerekir. Çünkü kısa programda makineler durulama için daha az su kullanır. Eğer çamaşırlarınızda deterjan artığı olduğunu düşünüyorsanız, çamaşırlarınızı tekrar durulama modunda yıkayınız.

5. Kıyafetlerin Kurutulması
Çamaşırlarınızı dışarıda mı kurutuyorsunuz? Bu yöntem çoğunlukla hoş ve keyiflidir. Ancak bahar dönemlerinde havada uçuşan polenler kıyafetlerinize yapışabilir ve bu durum giyme sırasında cildinizde alerjiye neden olabilir.

6. Yeni Giysiler
Üretim sırasında oluşmuş artıkların giderilmesi için yeni aldığınız kıyafetleri giymeden önce yıkamanızı öneririz. Böylelikle kıyafetlerinizin cildinizi tahriş etme riskini azaltmış olursunuz.