Skip to Content

Daha temiz bir dünya için

Nesiller boyunca, çamaşırlarınız için üstün performansa sahip yenilikler geliştirmek tutkumuz oldu. Siz, aileniz ve çevre için güvenli olan ve mükemmel yıkama sonuçları sağlayan ürünler sunarak, daha temiz bir dünyaya katkıda bulunmaya kararlıyız.

 • Formülasyonlarımız, düşük sıcaklıklarda daha da iyi performans sunmak adına devamlı geliştirilerek enerji tasarrufuna ve çevresel ayak izimizi azaltmamıza yardımcı olmaktadır.
 • Malzemelerimiz, doğada çözünebilirliklerini iyileştirmek ve doğayı korumak adına devamlı geliştirilmektedir.

Bugün tüm Persil toz ambalajları, doğru şekilde bertaraf edildiğinde tamamen geri dönüştürülebilir. Önümüzdeki yıllarda ambalajlarımızda kullanılan geri dönüştürülmüş plastik oranını artırmak ve ayrıca organik plastik kullanmak için de çaba gösteriyoruz.

Persil: Siz ve çevre için sorumluluk sahibi yenilikler. Daha temiz bir dünya için adım adım.

Malzemelerimiz
Ambalajlarımız
Üretim yolculuğumuz
Katkılarınız

Dünyamızı daha temiz hale getirme

 • Sertifikalarımız

  Sertifikalarımız

  Henkel, çevre dostu deterjanların geliştirilmesinde öncü konumdadır ve 2005 yılında "A.I.S.E. Sürdürülebilir Yıkama ve Temizlik Sözleşmesi"ni imzalayan ilk şirket olmuştur. Uluslararası Çamaşır ve Ev Bakımı Derneği'nin bu girişimine katılan şirketler, proseslerini sürekli olarak iyileştirmeyi ve tanımlanan önemli rakamlar temelinde kaydedilen ekonomik, çevresel ve sosyal ilerleme konusunda yıllık rapor sunmayı taahhüt etmektedir.

 • Hassas cilt

  Hassas cilt

  Persil Sensitive Jel hassas cilde sahip kişiler için geliştirilmiştir. Özellikle ciltle uyumlu deterjanlar olarak geliştirilen formüller, özel olarak geliştirilmiş alerji uyumlu kokular içerir ve boya içermez.

 • Hijyenik temizlikte çamaşırlar

  Temizlik

  Nesiller boyunca, çamaşırlarınız için kusursuz yenilikler geliştirmek tutkumuz oldu. Temiz çamaşırlar, siz ve aileniz için sağlıklı bir çevreye katkıda bulunur. Deep Clean Teknolojisine sahip Persil ürünleri, size istediğiniz temizlikte çamaşırları garanti eder.