Skip to Content

Sizin veya aile üyelerinizden birinin cildi hassas mı? Öyleyse alerji dostu toz deterjanımız çamaşırlarınız için doğru seçim! Persil Sensitive, 2009 yılında, dünyada Avrupa Alerji Araştırmaları Vakfı (ECARF) tarafından alerji dostu deterjan ödülüne layık görülen ilk deterjan oldu. Persil Sensitive, özel olarak geliştirilmiş alerji uyumlu kokular içerir ve boya içermez.

Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz

Alerjili kişiler ürün ambalajında belirtilenden daha az deterjan mı kullanmalıdır?

Hayır. Persil Sensitive dozu her zaman ambalaj üzerindeki talimatlar uyarınca su sertliğine ve çamaşırların kirlilik derecesine göre belirlenmelidir.

Dünyamızı daha temiz hale getirme

 • Sertifikalarımız

  Sertifikalarımız

  Henkel, çevre dostu deterjanların geliştirilmesinde öncü konumdadır ve 2005 yılında "A.I.S.E. Sürdürülebilir Yıkama ve Temizlik Sözleşmesi"ni imzalayan ilk şirket olmuştur. Uluslararası Çamaşır ve Ev Bakımı Derneği'nin bu girişimine katılan şirketler, proseslerini sürekli olarak iyileştirmeyi ve tanımlanan önemli rakamlar temelinde kaydedilen ekonomik, çevresel ve sosyal ilerleme konusunda yıllık rapor sunmayı taahhüt etmektedir.

 • Hassas cilt

  Hassas cilt

  Persil Sensitive Jel hassas cilde sahip kişiler için geliştirilmiştir. Özellikle ciltle uyumlu deterjanlar olarak geliştirilen formüller, özel olarak geliştirilmiş alerji uyumlu kokular içerir ve boya içermez.

 • Hijyenik temizlikte çamaşırlar

  Temizlik

  Nesiller boyunca, çamaşırlarınız için kusursuz yenilikler geliştirmek tutkumuz oldu. Temiz çamaşırlar, siz ve aileniz için sağlıklı bir çevreye katkıda bulunur. Deep Clean Teknolojisine sahip Persil ürünleri, size istediğiniz temizlikte çamaşırları garanti eder.