Skip to Content

Koruyucular

İlginç gerçekler

Sıvı ürünlerde koruyucular, formülasyonların stabil kalmasını sağlar. Koruyucular olmazsa ürünler kötü kokmaya başlayabilir veya bakteriler oluşabilir. Deterjanlara ve temizleme ürünlerine eklenen koruyucular, AB Deterjan Yönetmeliği uyarınca, konsantrasyonundan bağımsız olarak ambalajda belirtilir. Böylece bilinen bir alerjiye sahip kişiler, satın alma kararını verirken ilgili maddeyi içeren ürünlerden kaçınabilir.


Koruyucuları nasıl kullanırız?

Persil Jel ürününde koruyucuları çok dikkatli bir şekilde ve yalnızca gerekli miktarda kullanırız.
 
Bu sayede, koruma başka tarif bileşenleriyle sağlanabiliyorsa, koruyucu kullanımından mümkün olduğunca kaçınmaya çalışırız. Persil Jel uygulama sırasında genellikle bol miktarda suyla seyreltilir.


İhtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulun

  • Hassas cilt

    Hassas cilt

    Persil Sensitive Jel hassas cilde sahip kişiler için geliştirilmiştir. Özellikle ciltle uyumlu deterjanlar olarak geliştirilen formüller, özel olarak geliştirilmiş alerji uyumlu kokular içerir ve boya içermez.

  • Hijyenik temizlikte çamaşırlar

    Temizlik

    Nesiller boyunca, çamaşırlarınız için kusursuz yenilikler geliştirmek tutkumuz oldu. Temiz çamaşırlar, siz ve aileniz için sağlıklı bir çevreye katkıda bulunur. Deep Clean Teknolojisine sahip Persil ürünleri, size istediğiniz temizlikte çamaşırları garanti eder.