Her birimiz önemliyiz ve dünyanın biraz daha iyi hale getirilmesine yardım edebiliriz. Siz de öylesiniz. Persil, ayak izinde olumlu değişimler sağlamak adına sürekli olarak çalışmaktadır ve sizin desteğiniz de yardımcı olabilir! Daha temiz bir dünyaya katkı sağlamak için günlük yaşamda ufak değişiklikler yapmak yeterlidir.

Su ve enerji tasarrufu nasıl yapılır

Küçük önlemlerin faturanızın yanı sıra çevreye ne kadar yardım edebileceğini keşfedin.

Doz nasıl doğru şekilde ayarlanır

Su sertliğine ve kir seviyesine göre dozu nasıl ayarlayacağınızı öğrenin.

Dünyamızı daha temiz hale getirme

Sertifikalarımız

Henkel, çevre dostu deterjanların geliştirilmesinde öncü konumdadır ve 2005 yılında "A.I.S.E. Sürdürülebilir Yıkama ve Temizlik Sözleşmesi"ni imzalayan ilk şirket olmuştur. Uluslararası Çamaşır ve Ev Bakımı Derneği'nin bu girişimine katılan şirketler, proseslerini sürekli olarak iyileştirmeyi ve tanımlanan önemli rakamlar temelinde kaydedilen ekonomik, çevresel ve sosyal ilerleme konusunda yıllık rapor sunmayı taahhüt etmektedir.

Henkel sorumluluğu

Sürdürülebilirlik alanında öncü bir şirket olarak, sürdürülebilir gelişim için yeni çözümleri teşvik etmek ve faaliyetlerimizi sorumlu ve ekonomik olarak başarılı bir şekilde geliştirmek istiyoruz. Bu, tüm değer zinciri boyunca tüm şirket faaliyetlerimizi kapsamaktadır.