Doz nasıl doğru şekilde ayarlanır
Loading...

Önerilerimizi dikkate alın

Her Persil ürününde hafif, orta ve ağır kir düzeyi için farklı doz önerileri bulacaksınız. Dolayısıyla çamaşırları kirlilik seviyesine göre ayırmak, doğru deterjan dozu için önemli bir adımdır.

Çamaşırlar ne kadar kirliyse o kadar fazla deterjan kullanmanız gerekir. Jel veya Toz kullanmanıza bağlı olarak farklı ürün miktarlarının gerekli olduğunu dikkate alın, dolayısıyla dozu ayarlamak için özel ürün ambalajını kontrol etmeyi unutmayın.

Bölgenizdeki su sertliğini öğrenin

Su sertliği bölgeden bölgeye farklılık gösterir. Doğru deterjan dozunu bulmak için yerel su tedarik şirketine doğru su sertliği derecesini sorun. Daha sonra her Persil ürün etiketindeki tablo talimatlarını izleyerek deterjan dozunu ilgili su sertliğine göre kolayca ayarlayabilirsiniz.

Makinenizin boyutunu kontrol edin

Ambalaj üzerindeki doz miktarları 4,5 ila 5 kg'lık bir makinedeki tipik yükü temel alır. Daha büyük tamburlu bir makineniz varsa her Persil ürününde büyük makineler için özel doz miktarlarını bulabilirsiniz.

Dünyamızı daha temiz hale getirme

Sertifikalarımız

Henkel, çevre dostu deterjanların geliştirilmesinde öncü konumdadır ve 2005 yılında "A.I.S.E. Sürdürülebilir Yıkama ve Temizlik Sözleşmesi"ni imzalayan ilk şirket olmuştur. Uluslararası Çamaşır ve Ev Bakımı Derneği'nin bu girişimine katılan şirketler, proseslerini sürekli olarak iyileştirmeyi ve tanımlanan önemli rakamlar temelinde kaydedilen ekonomik, çevresel ve sosyal ilerleme konusunda yıllık rapor sunmayı taahhüt etmektedir.

Henkel sorumluluğu

Sürdürülebilirlik alanında öncü bir şirket olarak, sürdürülebilir gelişim için yeni çözümleri teşvik etmek ve faaliyetlerimizi sorumlu ve ekonomik olarak başarılı bir şekilde geliştirmek istiyoruz. Bu, tüm değer zinciri boyunca tüm şirket faaliyetlerimizi kapsamaktadır.