Skip to Content

Yüzey aktif maddeler

İlginç gerçekler

Yüzey aktif maddeler, birçok deterjan ve temizleyici maddenin ana bileşenleridir. Bunlar kıyafetlerdeki lekeleri ve kiri çıkarır ve kirin yıkama suyuyla birlikte giderilmesini sağlar.


Persil yüzey aktif maddeleri hakkında daha fazla bilgi

Persil marka ürünlerde iki grup yüzey aktif madde kullanılır:

Anyonik yüzey aktif maddeler

Yağlı kirlerin temizlenmesi ve yağ/çamur kontaminasyonunda etkilidir

Non-iyonik yüzey aktif maddeler

En zorlu yağları mükemmel şekilde çıkarır

Yüzey aktif maddeleri nasıl kullanırız?

Göz alıcı ve uzun süreli temizlik için: Persil, güvendiğiniz deterjandan beklediğiniz en iyi yıkama sonuçlarını sağlamak için yüzey aktif maddeleri kullanır. Tüm yüzey aktif maddelerimiz tamamen doğada çözünebilir.
Yüzey aktif maddeler petrol bazlı veya doğal kaynaklı (ör. palm çekirdeği yağı) olabilir. Baz olarak palm çekirdeği yağı kullanılması halinde bu yağın, daha temiz bir dünya taahhüdümüzün bir parçası olarak, 2020 yılının sonuna kadar RSPO kütle dengesi modeline göre sürdürülebilir bir şekilde yetiştirileceğini temin ederiz.


İhtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulun

  • Hassas cilt

    Hassas cilt

    Persil Sensitive Jel hassas cilde sahip kişiler için geliştirilmiştir. Özellikle ciltle uyumlu deterjanlar olarak geliştirilen formüller, özel olarak geliştirilmiş alerji uyumlu kokular içerir ve boya içermez.

  • Hijyenik temizlikte çamaşırlar

    Temizlik

    Nesiller boyunca, çamaşırlarınız için kusursuz yenilikler geliştirmek tutkumuz oldu. Temiz çamaşırlar, siz ve aileniz için sağlıklı bir çevreye katkıda bulunur. Deep Clean Teknolojisine sahip Persil ürünleri, size istediğiniz temizlikte çamaşırları garanti eder.