İlginç gerçekler

Loading...

Kokular, çamaşırlarınıza hoş bir koku veren koku malzemelerinin bir karışımından oluşur. Hoş ve uzun süreli kokular yaratmak için kullanılan binlerce farklı parfüm bileşeninden bazıları, diğerlerine göre alerjilerle daha sık ilişkilendirilir ve bu nedenle kozmetik ürünlerin yanı sıra deterjanlar ve temizleme ürünlerinin ambalajlarında belirtilir. Bu nedenle bunlar Persil etiketlerinde açıkça belirtilir. Burada amaç, bilinen bir alerjiye sahip kişilerin satın alırken ilgili maddeyi içeren ürünlerden kaçınmalarını sağlamaktır.

Kokuları nasıl kullanırız?

Loading...

Kokular, çamaşırlarınıza hoş ve uzun süreli bir koku vermekle kalmayıp aynı zamanda Persil ürünlerinin de güzel kokmasını sağlar. Değişkene bağlı olarak, temiz ve yeni yıkanmış çamaşır kokusunun keyfini daha uzun süre çıkarabilmenizi amaçlayan kokular seçeriz. Ayrıca, bazı özel olarak geliştirilen parfümler hoş olmayan kokularla mücadele eder ve bu, özellikle spor giyim için önemlidir. Kullandığımız tüm kokular, tüm yasal gerekliliklere uygundur ve sağlık ile uyumluluk bakımından kapsamlı testlere tabi tutulmuştur. Hassas ürünlerimiz beyan edilmesi gereken hiçbir koku içermez.

Malzeme nereden geliyor?

Persil'de yer alan bazı koku malzemeleri doğadan gelir. Ancak bazı malzemeler, doğadan gelen istenmeyen yan ürünleri ortadan kaldırmak veya yeterli miktarda ürün sağlamak amacıyla suni yollarla üretilir.

İhtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulun

Hassas cilt

Persil Sensitive Jel hassas cilde sahip kişiler için geliştirilmiştir. Özellikle ciltle uyumlu deterjanlar olarak geliştirilen formüller, özel olarak geliştirilmiş alerji uyumlu kokular içerir ve boya içermez.

Temizlik

Temiz çamaşırlar, siz ve aileniz için sağlıklı bir çevreye katkıda bulunur. Deep Clean teknolojisine sahip Persil ürünlerimiz size kusursuz temizlikte çamaşırlar sağlar.