Persil, size ve ailenize ışıl ışıl temizlikte çamaşırlar için en iyi ve en modern teknolojiyi sağlamak adına durmak bilmeden çalışmaktadır. Her ürün farklı ihtiyaçları karşılamak için özel olarak tasarlandığından, malzeme bileşimi farklılık gösterir.

 

Her bir malzeme, bir yandan cilt ve çevre ile uyumluluğu sağlarken bir yandan da en iyi performansı sağlamak üzere özenle seçilmiştir. Aşağıdaki listeden seçerek Persil malzemeleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Henkel, uzun yıllardan bu yana, yalnızca kapsamlı olarak korunan ve sağlık ve çevre ile uyumlu olan ürünler sunmayı taahhüt etmektedir. Persil ürünlerimizde, yalnızca AB'nin tüm yasal gerekliliklerine uygun olan ve sağlık ile uyumluluk bakımından kapsamlı testlere tabi tutulmuş malzemeler kullanılmaktadır. Ürün güvenliğine ilişkin daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz

 

İddiamıza ilişkin daha fazla bilgiyi şu web sitesinden de edinebilirsiniz: Yıkama ve temizlik ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmez   

Mikroplastiklere ilişkin bilgileri burada bulabilirsiniz

İhtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulun

Hassas cilt

Persil Sensitive Jel hassas cilde sahip kişiler için geliştirilmiştir. Özellikle ciltle uyumlu deterjanlar olarak geliştirilen formüller, özel olarak geliştirilmiş alerji uyumlu kokular içerir ve boya içermez.

Temizlik

Temiz çamaşırlar, siz ve aileniz için sağlıklı bir çevreye katkıda bulunur. Deep Clean teknolojisine sahip Persil ürünlerimiz size kusursuz temizlikte çamaşırlar sağlar.